با تشکر از امین که این فرصت رو به من داد . من فاطمه 23 سالمه و از اینکه به عنوان همکار در منار امین هستم خوشحالم . چون من همیشه آدم رکی بودم و از هاشیه هم همیشه بدم میومد می خوام یکم رک صحبت کنم ببینید دوستان امین از من خواست که ایمیلم رو بزارم یه گوشه تا هر کس خواست باهام در تماس باشه اما با اجازه ایشون و بقیه دوستان چون من تجربه بسیار بدی داشتم . قبل از اینکه اینجا بیام با یه دوسته دیگه همکاری می کردم اما شاید باورتون نشه انواع ایمیل ها برام میومد از فوش و ناسزا گرفته تا پیشنهاد عقد و عروسی و دوستی پارتی ... پس خواهش می کنم هر حرفی نظر یا پیشنهاد یا هر چیزه دیگری فقط نظر بدین . و اینکه لطفا در مورد مطالب که من می نویسم با امین تماس نگیرین ( البته امین اینجوری خواسته) پس فقط در بخش نظر!

می خوام الان در باره خرید و فروش برده صحبت کنم با حاتون

قدیمها رسم بود دختری که به سن ازدواج میرسید برایش شوهر انتخاب میکردند ولی بعد به این نتیجه رسیدند که این رسم غلطی است و باید در جوامع متمدن امروزی که دخترها دیگه آدم شدن وحق انتخاب دارند، یک روش تازه پیدا کنند .

این شد که خرید و فروش برده دوباره آزاد شد ! به مجالسی که میرین دقت کنین ... شده بازار مکاره ! دخترها حسابی به خودشون میرسند و پسرها هم جلوشون عرض اندام میکنند تا بالاخره یکی رو انتخاب کنند . دخترها آنجا نشسته اند وچیزی رو که جرات ندارند بلند بگن تو دلشون میگن : " لطفاً منو انتخاب کنین. منو نگاه کن ببین چه خوشگل هستم ، ببین چه اندامی دارم و....." مردها هم هی بالا و پایین میروند و از این نمایش لذت میبرن و البته اگه احتیاط نکنن به دام می افتن .حالا اگه جرات داری اینو جلوی روی دخترها یا مادراشون بگو .... بیچارت میکنن !

آخه شما بگین بد میگم ؟مگه جز تو بازار برده فروشها جای دیگه ای هم این اتفاق می افته؟ ولی می بینید که این روش مسخره مدتهاست تو جامعه ما داره اجرا میشه و کسی هم نمیگه چرا .

میدونین چرا خانمها همیشه بخاطر حقوق از دست رفته خودشون می نالند ؟ چون میبینن که ناخواسته وارد این بازی شدن و مجبورند ادامش بدن وگر نه بی شوهر می مونن !!!! و چون میدونن حقوق زن تو این نیست که حق قاضی شدن نداره یا چرا نمیتونه خلبان بشه چون اینها بطور کلی حقی براش محسوب نمیشه سرچشمه ی فقدان حقوق زن در اینه که از نظر جنسی با مرد برابر نیست. مشکل حقوق از دست رفته ی خانمها در اینه که حق تسلیم خودشون رو به مردی که مورد علاقه ی اونهاست ندارند و یا اجازه ی خودداری از تسلیم شدن به مردی که از او متنفر هستن به اونها داده نمیشه .فکر کنم منظور خودم رو کاملاً توضیح دادم . ولی حالا میدونین خانمها برای جبران کمبود این حق چی کار می کنن ؟

خانمها از حساسیت این آقایون از همه جا بی خبر در برابر قدرت جنسی استفاده میکنن و اونها روتحت بردگی خودشون در میارن و همین مسئله حق انتخاب مرد رو بصورت بازیچه و تشریفات درآورده . زنها معمولا ً به محض اینکه حس میکنن نادیده گرفته شدن با قدرت وحشتناک جنسی خودشون به همه مردها حاکم میشن حالا دقت کردین این قدرت کجاست؟ خوب یک مثال میزنم .تا حالا به مغازه ها نگاه کردین ؟دقت کردین که میلیونها دست کار کردن تا چیزهایی رو که زنها دوست دارن تو مغازه ها بگذارن.چند درصد این مغازه ها چیزهای مورد توجه مردها رو داره ؟ چند درصد این اجناس به درد بخور هستن و قیمتشون فقط بخاطر لوکس بودنشون نیست ؟چند تا کارخونه تو دنیا کار میکنن؟ چند تا شون شب و روز، طلا و جواهر و انواع لوازم آرایش وکلی چیزهای گران ولی بی ارزش دیگه می سازند.حالا دیدید چطور میلیونها آدم زندگی خودشون رو با کارهای شاق تو کارخونه تباه میکنن تا هوسهای خانمها ارضا بشه .دیدین خانمها چطور مثل فرمانرواهای بی چون و چرا حدود نصف نسل بشر را برای ارضای هوسهای خودشون مجبور به کار کرده اند و همه اینها دلیلش اینه که زن از داشتن حقوق مساوی با مرد محروم شده .....

البته حتما ً خودتون میدونین که همه این حرفها فقط یک قسمت کوچک از کل این ماجراست و من فقط یک جنبه خیلی کوچک از قدرت خانمها رو گفتم .مطمئن باشید اگه خانمها کاملاً قدرت خارق العاده خودشون رو می شناختن اونوقت دیگه آقایون بجای تلاش برای زدن مخ دخترها از دستشون فرار میکردن .......اگه واقا دخترها بتونن قدرت خارق العاده خودشون رو  بشناسن مطما باشید با حرفهای امین هم نمیشه مخ دخترها رو زد !

/ 8 نظر / 28 بازدید
محمد

خوب حالا فرار کردن آقايون از خانوما خيلی جالبه؟ نميدونم چرا همه از هم متنفرن؟

جي جي جيغ جيغو و لي لي لجبازه

ما هم با خود نمايی و استفاده ی نا به جا از زيباييهايی که خدا به ما داده مخالفيم اما فکر نميکنی داری تند ميری هميشه بهترين راه متعادلترينه همين اول کار اينطوری بری زود به روغن سوزی می افتی که خانمی در ضمن به خاطر داشته باش که خدا خالق زيباييه و زيبايی رو دوست داره پس نميشه ايراد گرفت که چرا همه جا چيزهايی برای جلب توجه خانمها ميارن البته ما هم با افراط مخالفيم . اميدوارم دوستان خوبی برای هم باشيم پس به عنوان يه دوست بهت ميگم که حيف با اين قلم زيبا بيش از حد معقول تند و خشن بنويسی. موفق و سربلند در پناه حق باشی .

Jazire

amin jan, agha, in bood rasmesh, hala dige ..... bashe . pas raho rasme refaghat ine ?

جزيره

اينكه دختر نميتونه قاضي باشه: حكم شرعه و اگر هم ناراحتي برو با خامنه اي حرف بزن تا حكومت اسلامي عوض بشه. اينكه دختر نميتونونه خلبان باشه: اون چشماي كورت رو باز كن مي بيني كه ما توي كشورمون هم خلبان زن داريم و هم مهندس پرواز زن. پس اول فكر كن بعد ..... ( حرف بزن ). چند وقتي هست كه ما توي شركت ها و حتي توي نمايشگاه از خانم هاي خوش چهره كه سر و وضعشون سه نقطه تر از سه نقطس داريم براي فروش استفاده مي كنيم. يه زن ميتونه از شعورش استفاده كنه؛ به خودش ارزش بده؛ و اين اجازرو به خودش نده كه ازش سو استفاده بشه ولي وقتي خودش مي خواد .... ؟ استفاده از قدرت جنسي هم بيانگر همين امر كه يه خانم به خودش اجازه بده دست به هر كاري بزنه. لابد بعدش هم توقع داره كه آقا پسر ها از اون خوششون بياد و به اون به چشم يه مجود جنسي نگاه نكنن !!!!!

جزيره

ادامه: داشت يادم ميرفت: كسي حرف از برده نزده. اين خودتون هستين كه خودتون رو بي ارزش مي كنيد و خودتون رو به چشم يه برده نگاه ميكنيد. خودتون اين محيط رو ايجاد كردين با بي احترامي به مقام والاي زن. شما هستين كه از خودتون مايكن مي سازين و توقع دارين كه ديگرون شما رو با شخصيت، با ارزش، .... مگه غير از اينه كه غير از اون چيزي هستيد كه نشون ميدين ؟ آن چيز كه عيان است چه حاجت به بيان است ؟ از قديم گفتن: هركي تنها پيش قاضي بره راضي بر مي گرده. شما هم بجاي اين اراجيف يه كم فكر كنيد. چشم هاتون رو باز كنيد ( قاضي و خلبان بودن خانم ها ). آدم كور زمين مي خوره. منتظر جواب شما هستم.

احسان

فقط يك چيز مخواهم بگم واين كه شما همه تون چه دخت وپسر بيكار هستيد كه به اين كارها يا اين موضوعات مي پردازيد. آدم كه ازدست دنيا خسته است

moein khan 14 sale

من حر فم حرفه الجزيرهس

مازیار

اینکه زنها چه به روز ما اوردن حق با خانومه ام لطفا شما که کارشناسی کردی پاد زهرشو بگو در ضمن اگه واقعا زن هستی بهت تبربک میگم