خوب از همه دوستان به خاطر میل های محبت امیزشون خیلی ممنون. داشتم کامنهای دوستان رو می خوندم که اگر کامنته اولی رو خوانده باشید دوسته عزیزی فرمودند که این وب لاگ ...شعر  این صحبت این دوست عزیز خیلی منو به فکر انداخت که چرا کسی بدون دلیل اینجوری صحبت می کنه؟ خیلی دوست دارم مطلبی درباره پدیده ای به نام * پسر بدبخت بنویسم که تو همین چند روز اپلودش می کنم .

خوب یه فهرستی از مطالبی که یا قبلا دربارشون صحبت کرده بودم یا خیلی سریع  ازشون گذشتیم رو اماده کردم.!

"بعد از دوست پیدا کردن" ( همش که چگونه دوست پیدا کردن نیست .بعد از اشنای هم مهمه!)

"زیبای " ( که البته در باره جوانبی از زیبای صحبت کردم اما مطالب خیلی زیادی هم نگفته موند)

"و من سعی می کنم به عنون بهترین هدیه مطلبی رو که با کمک خیلی از دوستان دارم کم کم اماده می کنم در باره اینکه "دخترها چی می خوان؟"

خوب این هم موضوعات بعدی ما از همه دوستان که مطلبی دارن می تونن برام میل کنن حتما ازش استفاده می کنیم و اگر درباره موضوعه خاصی هم مد نظرتون هست حتما در میون بزارین حتما با هم بحث می کنیم!

خوب تو چتنا قسمت قبلی از انواع سناریو ها که ممکنه بین یه دختر و پسر در طول رانندگی پیش بیاد صحبت کردیم به سناریو چهارم رسیدیم! نظری ندارین؟

4 - يکي ديگه از حالتهاي ناجور, وضعيتيه که دختر سناريوي اول با پسر سناريوي سوم سوار يه ماشين ميشن. دختره که اصلا رانندگي بلد نيست و پسره هم که از اون بدتر! اين دوتا يه يه مدت طولاني, مثلا يکي دو سال توي ماشين کنار هم ميشينن بدون اينکه با هم حرف خاصي بزنن و يا اينکه سعي در به حرکت انداختن ماشين بکنن. ماشين اونا همينجور زير باد و بارون کهنه و قديمي ميشه. پسره هي الکي با ضبط ماشين ور ميره و دختره تو آينه نگاه ميکنه و الکي حسرت بقيه ماشينها و سرنشينهاشونو ميخوره! (این سناریوها وجود دارن که تو مطلب بعدی کامل توضیح می دم!)
 

5 - يه سناريوي ديگه اينه که ايندفعه, پسر سناريوي شماره يک با دختر شماره سه سوار يه ماشين ميشن!!! من تو اين جور موارد يه پاکت گنده "چيز فيل" ميخرم و ميشينم رانندگي کردن اين دوتا رو تماشا ميکنم. ماشينه هي ترمز ميزنه بعد يه هو گاز ميده, دور درجا ميزنه, هي لايي ميکشه و ويراژ ميده؛ چون اين دوتا همش دارن سر فرمون با هم دعوا ميکنن. خلاصه خيلي ديدنيه! ميپرسين اين دوتا به کجا ميرسن؟! بستگي داره, گاهي وقتها هيچ جا, گاهي وقتها هم به همه جا! :)
 

البته کلي سناريوي ديگه هم قابل تصوره...اما من 5 تا فرم رايج رو براتون نوشتم. تو قسمت بعدي يه چند تا توصيه مهم براتون دارم. فعلا باي :)

 

/ 6 نظر / 28 بازدید
سميه

سلام خوبيمن تازه با وب لاگت اشنا شدم خيلی موصوع عالی ئ خوبی هست ادامه بده

ندا

ميشه درمورد چيزی جز سکی صحبت کنيد؟ ممنون می شم

ali

man kamelan ba ejaze shoma mokhalefam

mehradad

يه جوريای درسته

mohamd hosin

من يه پيشنهاد دارم اينکه از ما هم بپورسی که چه موصوعی رو دوست داريم يا نه بهتر نيست؟

maryam

چه وب لاگ قشنگی داری از وب لاگ سلام به عشق پيداش کردم پيش ما هم بيا