آدرس جديد

amin_300420@yahoo.com

 

با سلام به همه دوستان عزیز  به دلیل مشکلات بسیار زیاد که برام تو این چند روز پیش اومد نتونستم مطلبی بنویسم و از مهدی که الان دبی تشریف داره تشکر می کنم به خاطر این شعر زیبای داریوش (اگه هم صدام بودی)

خوب از نظرات و پیشنهادات همه عزیزان تشکر می کنم اگر راستشوی بخواین دیروز تقریبا همه نظرات دوستان تو این چند روزه رو خوندم . خوب دوستان این هاتمیل هم دهنه ما رو سرویس کرد  .دوستان من از 15 روز پیش نتونستم وارد ایمیلم در هاتمیل شم و شرمنده بسیاری از دوستان شدم. بعد از 15 روز تونستم وارد ایمیل شم هاتمیل دره ایمیل ما رو گِل مالیده بود و تمامی ایمیل ها رو پاک فرمود بود واقا من شرمونده بسیاری از دوستان شدم که ایمیل بارها فرستاده بودن و جوابی نگرفتن . انشالا این ایمیل یاهو دیگه این مشکلات رو نداشته باشه .

خوب از نظرات دوستان خوبم محمد ، جناب جزیره عزیز که منتظر مطلب فاطی هستن تا... و بقیه دوستان مریم ، ندا ، و... از مطلب بعدی سعی می کنیم که حتما یه بخشی رو به پاسخ به نظرهای دوستان اختصاص بدیم . اگر دوسته عزیزی می دوته یه سایت خوب معرفی کنه که اولا فری باشه و اجازه قرار دادن فایل توی اینترنت رو بده معرفی کنی خیلی ممنون می شم .البته منظورم وب هوستینگ نیست)

تمامی دوستان که مایل به تبادل لینک به این وب لاگ هستن می تونن به این وب لاگ لینک بدن؛ سپس در بخش نظر ها آدرس کامل خودشون و اگر دوست دارن یک شرح خیلی کوتاه در مورد  وبلاگ خودشون بنویسن! که از امروز لینک دوستان رو توی وب لاگ می زارم.

amin_300420@yahoo.com

/ 5 نظر / 21 بازدید

امين جان يخورده رو کارات برنامه ريزی کن- يه ساعت وقت بزار واسه اين وبلاگ تو هر ۲-۳ روز!‌ اينجوری که پيش می ری والا خيلی نا اميد کنندس!!!

puya

تصميم گرفتی سالی يبار بنويسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسين حقيقي

من نميدونم چی بنويسم واين سايت شما هم همبن جوری آوردم.ولی خوبه تازه من دارم ميرم کلاس اينترنت به من ايميل بزنيد بااين حال که نمبتونم خوب پيدا کنم . خداحافظ.

حسين حقيقي

شما كه از من خينگترين ميگم من زياد از اينترنت وغيره سر در نميارم و نميدونم قسمت (يو ،آر،ال) چي بنويسم آدرس سايتتان را بنويسيد

حسين حقيقي

تو رو خدا كمك كنين من چيزي سر در نميارم راستي اين امين كيه من ايميلشو ياد داشت كردم