سلام به همه دوستان اين چند روز واقا سرم شلوغه و نتوستم مطلبی رو آماده کنم از همه دوستان که چندين بار آومدن و رفتن و آپلود نکرده بودم واقا معضرت می خوام .

/ 6 نظر / 21 بازدید
یه رهگذر.....

سلام. خسته نباشید . آيا هيچگاه عميقا به خودتان فکر کرده اید ؟ آيا هيچگاه بخويشتن خويش انديشيده اید ؟ ..... ميگويم : اگر انسان خودش را بمعنی واقعی بشناسد. یعنی «آنچه که هست» دچار حيرت و شگفتی خواهدشد .... انسان گنج بيکرانه ايست که بی خبر از خويش . خودش رو اسير سراب و برزخ و يک مرداب و برکه نموده. انسان نشان صلح و آرامش و دوستی ودرستی ست . ولی برستيز و دروغ و نيرنگ سرنهاده . اين يک رويا نيست . بلکه واقعيتی ست قابل حصول در يکايک ما .... ولی . ما از خودمان هيچ آگاهی نداريم . و آنقدر با خودمان بيگانه ايم که روز بروز و لحطه به لحطه بيشتر و بيشتر از خودمون فاصله می گيريم . در صورتيکه ما شکلی ديگر و باماهيتی کاملا متغاير با آنچه الان هستيم ، آفريده شده ايم . ولی بی خبر بر يک شخصيت بدلی و نمايشی دل بستيه ایم .... بياييد بيشتر خودمان را بشناسيم . بيشتر به خودمان فکر کنيم . چون همه گمشده ما در دست ما . ودر درون خود ماست ..... بیاییداین حقیقت را باور کنیم : که انسان گنجی ست که از غفلت خویش بر رنج دل بسته است ..... .

omid

سلام دوست عزيز .. من از يک بلاگ ديگه به وبلاگ شما لينک شدم .. خيلي مطالب جالبی داری .. اگه خواستی سری هم به من بزن و اگه خوشت اومد به هم لينک بديم .. خوشحال ميشم .. به اميد ديدار.. بای .

فرهاد

امین جان‌،‌ وبلاگ خیلی باحال رو درست کردی و مطالب خیلی خوبی رو هم میزاری اینجا... دستت درد نکنه و خسته نباشی!‌

مهدی

سلام، وب لاگ خوبی داری، اگه خواستی یک روش خوب برای کسب درآمد از طریق اینترنت که هیچگونه نیازی به سرمایه اولیه نداره رو تجربه کنی، به سایتی که برات نوشتم سر بزن، موفق باشی.

mamad

agha bodo hoselamon sar rafte