ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٧ آذر ،۱۳۸٢  کلمات کلیدی:

خوب با سلام به همه دوستان اول اینکه من خودم به شخصه از مطلب فاطمه جون که از امروز فاتی صداش می کنیم مطلب جالبی بود درسته خوده من هم با خیلی از مطالب ایشون مخالفم اما باید قبول کرد که قلم توانیی داره خواهش می کنم اگه می خوایید نظر بدین کمی احترام امیز تر نظر بدین (قابل توجه جناب جزیره! و بقه دوستان ) خوب من هم با این نطر که جزابیت یک دختر فقط بخ خاطر قدرت سکس اون می باشه کاملا مخالفا البته با همه احترامی که با فاتی جان قائل هستم ! خیلی از دختر ها هستند که جزاب هستند ولی دلیل جزابیت آنها قدرت جنسی نبوده بلکه شخصیت و رفتار خودشون باعث چنین جزابیت شده اما بهر حال من به نظرات و حرفهای فاتی احترام می زارم و امیدوارم شما هم اگر مخالفید باشید! اما با احترام سخن بگویید! ممنون

خوب الان می خوام چنتا نکته که به نظر من که یه پسرم برای دخترها بگم و در جند روز آینده هم فاتی درباره ما پسرها می خواد حرف بزته( آغاز جنگ)

1. به پسرها گیر ندین : آقایون معمولا ً قبل از دوستی با شما یک دنیای دیگه داشتن و البته همیشه این دنیای مخصوص به خودشون رو حفظ می کنن .اصلا ً هم دوست ندارن کسی تو کارشون دخالت کنه . پس فکر نمی کنین بهتره اگه دیدین دوست پسرتون داره سیگار میکشه یا به دختری متلک میندازه و شما خوشتون نمیاد بهش گیر ندین و یک ساعت باهاش سر یک موضوع بحث نکنین یا حتی زمانی که دیر سر قرار میاد یا تلفنش خیلی اشغاله جنبه مثبت قضیه رو در نظر بگیرین چون معمولا ً بحث و مشاجره بی نتیجه همه آدمها رو عصبی میکنه .

2.بهشون دروغ بگین : گاهی اوقات پسرها دوست دارن دروغ بشنون .سعی کنین حتی به دروغ هم که شده بهشون اظهار علاقه کنین و بگین فقط با اون دوست هستین البته جوانب احتیاط رو هم رعایت کنین که یکوقت ضایع نشین و باز هم البته اظهار علاقه را هر لحظه به کار نبرید . آخه بابا هر حرفی موقع داره واگه بتونین وقت این حرفها رو پیدا -کنین ، زدین به هدف .

3.حرفهای خاله زنکی نزنین : آقایون اصلا ً خوششون نمیاد براشون از قورمه سبزی دیشب و حرفهایی که پشت -سر فلانی میزنن و یا جریان عروسی مثلا ً دختر خالتون بگین . سعی کنین از اونها حرف بکشین .بفهمین از حرف زدن راجع به چه موضوعی ناراحت میشن وچه موضوعاتی مورد علاقه و توجهشونه ، که معمولا ً میتونین از کارشون شروع کنین یا رشته تحصیلیشون و کلاً موضوعاتی که اونها راجع بهش زیاد میدونن . راستی حتی اگه نفهمیدین دوست پسرتون دقیقا ً چی داره میگه به روی خودتون نیارید و خیلی با اشتیاق به حرفهاش گوش کنین در -ضمن سوال ناشیانه هم نپرسین که بفهمن شما هیچی حالیتون نشده ، مطمئن باشین به زودی همه چیز عوض میشه و حرفها بصورت قابل فهم تری تغییر پیدا میکنه !

4.اعتراف نکنین : تحت هیچ شرایطی اعتراف نکنین که قبلا ً دوست پسر داشتین این آقایون متاسفانه اینقدر عقلشون کمه که اگه خیلی حق به جانب بهشون بگید تا حالا با کسی دوست نبودید حتی به فکرشون هم نمیرسه یک دختر از 18-17 به بالا که داره بهش جواب مثبت میده و باهاش دوست میشه مگه امکان داره قبلا ً در این مورد تجربه ای نداشته باشه ؟ خوب اشکالی نداره از این حماقت آقایون استفاده بهینه کنید و در مورد عشقهای نا فرجام گذشته و انواع و اقسام دوست پسرهای قدیمیتون حرف نزنین . یادتون باشه گذشته شما فقط مربوط به خودتونه نه هیچ کس دیگه .

5.اگه بهش شک کردید به روش نیارید : تصور کنید اگه یکروز دوست پسرتون را با دختری تو خیابون دیدید چی کار میکنید ؟ اگه دوستش ندارید بهترین بهانه برای جداییه ولی اگه دوستش دارید اصلا ً سر این موضوع باهاش بحث نکنید چون روش به شما باز میشه و بعد از چند وقت حرفهاتون تبدیل میشه به صحبت در مورد دخترهای دیگه . این رو بهتون قول میدم اگه پسری شما رو واقعا ً دوست داشته باشه با صد تا دختر دیگه هم که دوست بشه جای شما رو هیچ کس براش نمیگیره و باز هم برمیگرده طرف خودتون .پس به زور جای خودتون رو به کس دیگه ندین !

6.حرص پسرها رو در نیارین : اگه واقعا ً به دوست پسرتون علاقه مندین یادتون باشه هیچ وقت احساس حسادتش رو تحریک نکنین و این رو همیشه به خاطر بسپرین که حسادت دخترتونه با غیرت پسرونه خیلی فرق داره .

خوب فکر کنم فعلا ً همین چند تا کافی باشه . میدونم الان خیلی ها میگن ما این کارها رو میکنیم ولی نمیشه . اما اگه تو کارهاتون دقت کنین و خاطرات دعواهاتون رو تو ذهنتون مرور کنین می بینین که اکثرا ً بخاطر رعایت نکردن این چند تا مورد کوچک و البته چند تا مورد کوچک دیگر بوده